Переваги каркасного будинку

Каркасне будівництво вражає своєю популярністю на Заході і в Європі. Технологія каркасного будівництва була визнана однією з найбільш ефективних будівельних технологій в західних і європейських країнах. В останнє десятиліття каркасне будівництво починає набирати обертів і в Росії. Затребуваність каркасних будинків серед росіян пояснюється відступом від звичного думки про перевагу кам'яних будинків. Росіяни стали замислюватися не тільки про економічну сторону справи, але і заявлених теплозберігаючих властивостях різних типів будинків відповідно існуючим уявленням.

Мабуть, мало який будинок у порівнянні з каркасним, має настільки значним списком переваг.

Переваги каркасного будинку:

1. Економічність в експлуатації та енергоефективність
Каркасний будинок - це самий теплосберегающий будинок. Високі енергозберігаючі властивості каркасного будинку роблять його економічно вигідним з точки зору витрат на опалення. Каркасні будинки набагато ефективніше зберігають тепло, ніж рубані, бетонні та цегляні. Але економія проявляється не тільки на витратах на опалення, а й на установці менш потужних, і як наслідок, менш дорогих систем опалення. При цьому витрати на опалення не залежать від площі опалювального будинку в тій мірі, наскільки цього схильні кам'яні, цегляні і інші будинки. Проживання в просторому котеджі не має на увазі під собою неминуче великі суми за опалення.

2. Надійність і міцність
Незважаючи на всі упередження, каркасний будинок являє собою надійне і міцне житло. Термін служби каркасного будинку не менше 100 років. Дерево є довговічним матеріалом за умови його абсолютного захисту від вологи. У будівництві каркасних будинків успішно застосовуються різні способи захисту деревини від попадання вологи із зовнішньої й внутрішньої сторони будинку. Такий захист має вищий ступінь надійності, що дозволяє залишатися дереву сухим і служити багато десятиліть.

Про фортеці каркасного будинку говорить і стійкість під час землетрусу. У порівнянні з іншими типами будинків, каркасні будинки найменше схильні до дії землетрусів. Завдяки структурі каркасного будинку, що нагадує стільники, каркас відрізняється високою жорсткістю і міцністю.

3. Стислі терміни будівництва
Каркасне будівництво відрізняється найкоротшим будівельним циклом, в порівнянні з іншими будівельними технологіями.

4. Зручність у будівництві
При будівництві каркасного будинку значно спрощуються роботи з прокладання комунікацій. Каркасна технологія дозволяє добитися ідеально рівній поверхні підлоги, стін і стель, що істотно полегшує подальшу обробку.

5. Гнучкість у проектуванні
Проектування каркасних будинків увазі можливість різних змін в плануванні будинку, залежно від бажань замовника, без будь-яких наслідків для дому та труднощів у будівництві.

6. Ведення будівництва в незалежності від пори року
Будівництво каркасного будинку не залежить від пори року. Навіть у зимовий час можна виконувати весь спектр будівельних робіт, крім пристрою фундаменту.

7. Полегшений фундамент
Зовнішні стіни каркасного будинку набагато легше цегельних, бетонних і шлакоблочних будинків. В результаті чого, відпадає необхідність у потужних фундаментах. Для будівництва каркасного будинку використовуються менш заглиблені, і відповідно, більш легкі фундаменти. Що тягне за собою зниження термінів будівництва, зменшення трудовитрат і витрат на матеріали. Залежно від типу грунту і рівня залягання грунтових вод можуть застосовуватися свайно-ростверкових, стовпчасті й мелкозаглубленние стрічкові фундаменти.

8. Екологічність
Всі використовувані тепло -, паро-та гідроізоляційні матеріали є екологічно безпечними.

9. Використання сучасних технологій
Застосування новітніх технологій у будівництві каркасних будинків дозволяє домогтися відмінного результату: підвищити енергоефективність будинків, якість будівельних робіт, знизити кількість використовуваного матеріалу за рахунок нових високотехнологічних матеріалів. Спеціальна система вентиляції забезпечує комфортний мікроклімат в будь-який час року.


10. Необмежені архітектурні та дизайнерські можливості
Каркасний будинок примітний тим, що представляє величезний простір для фантазії архітекторів і дизайнерів.

11. Морально не старіє
На відміну від інших видів будинків, каркасному будинку не загрожує моральне старіння, так як його можна модернізувати в будь-який час.

12. Легкість оздоблювальних робіт
Не один будинок, як каркасний, не може дати абсолютно рівну поверхню стель, стін і підлоги, точні стики кутів. У разі каркасного будинку оздоблювальні роботи значно спрощуються.

13. Можливість будівництва в різних кліматичних районах
Будівництво каркасного будинку не залежить від геологічних умов і кліматичних поясів.

14. Можливість використання різних видів обробки фасаду і типів покрівлі
Для облицювання фасаду можна використовувати будь-який матеріал: дерев'яну вагонку, блок-хаус, різні види сайдингу, штукатурку, облицювальна цегла, оздоблювальний камінь; або їх комбінацію. Покрівля може бути будь-якої форми і складності.

Похожие страницы: