Що спільного у лінолеуму і масла?

Назва походить від латинських linum- льон, полотно, і oleum - масло. Покриття для підлоги у вигляді "промасленого полотна" з'явилося ще в 17 столітті і було предком сучасного лінолеуму. Останній буває синтетичним і натуральним. Натуральний виготовляється з суміші вапна, деревної муки, смоли хвойних дерев і (згідно з назвою!) З льняного масла. У суміш після витримування додають природні барвники, пресують з неї листи і сушать.

Купить качественный линолеум Эпицентр Киев вы можете по лучшей цене.

Натуральний лінолеум сьогодні випускають на джутової основі або без неї. Але найбільш популярний лінолеум синтетичний, який значно дешевше натурального, виготовляють його зазвичай з полівінілхлориду з додаванням наповнювачів, пластифікаторів і барвників.

ПВХ-лінолеум розрізняють за призначенням.
Побутовий, використовується згідно з назвою в житлових приміщеннях, має товщину зазвичай 2-3 мм і хороші тепло- і звукоізоляційні якості. Випускається найрізноманітніших малюнків і квітів.
Напівкомерційний ПВХ-лінолеум - використовується для настилу і в житлових, і в нежитлових приміщеннях з невисокою прохідністю (лікарні, кафе і т.д.)
Комерційний лінолеум використовується для застосування в приміщеннях з великою прохідністю. Він відрізняється високою зносостійкістю, зручністю укладки, невисокою ціною, представляючи собою, таким чином, досить рентабельний практичний матеріал для офісу або промпомещенія.
Спеціальний лінолеум виробляють для лікарень, лабораторій, (з бактерицидними і протигрибковими властивостями), а також для промислових цехів, спортзалів, де потрібно шумоізоляція або поверхню з високим коефіцієнтом тертя.


Але якою б лінолеум ви не купили, і зовнішній вигляд і термін служби його будуть залежати від якості настилу.

Настил лінолеуму складається з наступних операцій:
- Зняття старого покриття,
- Підготовка поверхні,
- Власне настил,
- Прикріплення плінтусів.

Якщо мова йде про житловому приміщенні, то лінолеум купити і постелити можна своїми руками, проте на це доведеться витратити багато часу, сил, і не факт що підсумковий результат вас потішить. Найкраще доручити таку відповідальну справу досвідченим професіоналам, які зможуть якісно виконати всі роботи, а крім того грамотно підібрати необхідні матеріали та інструменти для укладки.

Похожие страницы: