Як вибрати кольорове оформлення для будинку

Колір в житті людини відіграє величезну роль. Колір може заспокоїти і розслабити, може налаштувати на потрібний робочий процес, а може і викликати справжню емоційну бурю!

Качественный комплект инсталляции вы можете заказать на сайте по выгодной цене.

Вибираючи відтінки для свого майбутнього або ремонтуючи існуючий будинок необхідно виходити не тільки зі своїх особистих побажань, але враховувати вплив кольору і навіть кожного відтінку на стан людини. Колір на палітрі в магазині і на стінах в приміщеннях - це зовсім різні речі. Колірну палітру варто визначати виходячи з призначення приміщення.

Для житлових приміщень і кухні колірні рішення варто підбирати особливо ретельно. Те, що добре для вітальні або батьківської спальні, буде зовсім не актуальне для дитячої або кухні. Роль кольору складно переоцінити, але не можна забувати і про деталі інтер'єру - меблів, текстилі, декоративних дрібницях. Один «промах» в кольорі і бажаний інтер'єр вже не буде таким гармонійним.

Є загальноприйняті норми впливу кольору на людину. Наприклад, вважається, що:

- червоний заряджає енергією, але швидко стомлює

- помаранчевий - покращує настрій

- жовтий - стимулює активність і комунікабельність

- зелений - розслаблює і навіть позитивно впливає на ріст і міцність м'язових тканин

- синій - викликає почуття довіри, але погано позначається на апетиті

- фіолетовий - в залежності від свого відтінку може як заспокоїти, так і порушити спокій

- білий - дарує відчуття чистоти і свіжості

- чорний - може зробити приміщення нескінченним, а може і зовсім стиснути візуально

Білий і чорний, мабуть, найбільш спірні кольору в інтер'єрі. До їхнього вибору варто підходити дуже обережно визначати, адже це завжди гра на рівні тонів і відтінків. У інтер'єрів в чорних тонах супротивників, напевно, більше, ніж у інших всіх разом узятих. Справа смаку, як то кажуть.

Але ніякі доведені психологами впливу кольору не працюватимуть, якщо у господаря будинку або інших мешканців є свої стійкі асоціації на рахунок того чи іншого кольору. Якщо для більшості кухонні або обідня зона в холодних синьо-фіолетових відтінках абсолютно не прийнятна, то для кого-то такі кольори будуть ідеальним рішенням.

Скандинавські інтер'єри ніколи не рясніють яскравими фарбами, на стінах немає квіткових шпалер, а на підлозі вогненно-червоних килимів. Стіни пофарбовані дуже розбіленими квітами, в декорі мінімалізм з переважаючою геометрією. Це холодні північні регіони, але навіть при такій скупий колірній палітрі, ці інтер'єри, для своїх господарів, зовсім не здаються холодними. Для жителів Росії такі інтер'єри будуть здаватися порожніми і холодними. Тут, скоріше, працює генетична пам'ять.

Кольорове оформлення інтер'єрів заміського будинку так само повинно поєднуватися з його архітектурою, а так само навколишньою природою. Тільки при досягненні гармонії з усіх боків, інтер'єр заміського будинку буде актуальним не рік-два, а радувати своїх мешканців та гостей довгі роки.

У будь-якому випадку, враження від інтер'єру залежить не тільки від основного колірного рішення, але і від його елементів меблів і декору, текстилю, розмірів приміщення і навіть орієнтованості по сторонах світу!

Створення складних інтер'єрів краще довірити професійним дизайнерам, але при цьому треба заздалегідь чітко описати свої уявлення про вашому ідеальний інтер'єр. Адже жити в кінцевому рахунку там буде не дизайнер, а ви.

Похожие страницы: