Як вибрати бензопилу для дачі - зручну і безпечну?

Бензопила - інструмент, необхідний і дачника, і власнику приватного будинку. Обрізати засохлі гілки дерев, напіліть дров для лазні, підрівняти дошки для забору - вручну всі ці роботи виконувати досить утомливо, а за допомогою бензопили - швидко і просто. На відміну від електричної, бензопила автономна і мобільна - не потрібно шукати найближчу розетку і розраховувати довжину проводу, працювати можна в будь-якому місці ділянки.

В магазине "ЭСКО" купить бензопилы не составит труда, здесь представлен товар на любой вкус.
Купити бензопилу можна як в будівельному магазині, так і на спеціалізованому сайті. Асортимент великий, ціни цілком доступні, головне - правильно вибрати бензопилу. На що потрібно орієнтуватися при виборі?

Головний параметр - клас пилки: побутова, напівпрофесійна або професійна. Побутові пили невеликі за габаритами, мають малу вагу, проте на довгу роботу не розраховані: близько години в день - максимум, що ви можете очікувати від такої пилки. Професійні пили для робіт на дачі використовують рідко: продуктивність у них, звичайно, висока, але і вага відповідний. Найбільшою популярністю користуються напівпрофесійні бензопили, потужністю близько 2, 5 кВт.


Якщо ви не збираєтеся валити вікові дерева, велика довжина шини не потрібна: 30 - 35 см цілком вистачить. Крок ланцюга (відстань між зубами) вимірюють в дюймах; основні розміри - 0,325, 0,375 (або 3/8) і 0,404 дюйма. На напівпрофесійні пили зазвичай ставлять ланцюга з кроком 0, 325. Купуючи бензопилу для використання в побутових цілях, не варто особливо гнатися за продуктивністю. Краще зверніть увагу на те, оснащена чи пила антивібраційної захистом і захистом від зворотного удару (за допомогою гальма або спеціальним щитком) - при недостатньому навику поводження з бензопилою ці характеристики стають чи не найважливішими.

Похожие страницы: