Переваги каркасно-щитових будинків

Останнім часом будівництво каркасно-щитових будинків активно набирає обертів, стаючи все більш актуальним. Так і є, адже в основі каркасно-щитового будинку лежать передові технології, а саме щитові панелі, які заздалегідь виготовляються на автоматизованому виробництві. Таким чином, щоб побудувати такий будинок, буде потрібно мінімум зусиль для складання дерев'яного каркаса, утеплювач і облицювальний матеріал. Разом, все це не вимагає великих фінансових витрат. Але зараз давайте поговоримо про те, які переваги каркасно-щитового будинку, дозволяють йому зайняти почесне місце на п'єдесталі, серед інших варіантів будівництва.

Ищите где лучше купить квартиру, на сайте http://intergal-bud.com.ua/projects/kiev/residential/current-offers/155/project/ ЖК «Демеевка» представлена полная информация, которая не оставит вас равнодушными.

Серед основних переваг каркасно-щитових будинків, виділяють:
• Мінімум затрат на будівництво фундаменту. Це можна пояснити тим, що питома вага каркасно-щитового будинку дуже малий, що дозволяє використовувати незаглиблений стрічковий фундамент, або фундамент варіант.
• Малий витрата будівельного матеріалу, в даному випадку, дерева. У свою чергу, це тягне за собою зниження витрат на будівництво.
• Технології будівництва такого будинку дозволяють його власникам помістити комунікації прямо під обшивкою будинку. У свою чергу, це веде до зниження витрат, а також до того, що на випадок ремонту ви завжди отримаєте легкий доступ до комунікацій.
• Такі будинки можна будувати на території з будь-яким ґрунтом. Це обумовлено низькою питомою вагою будинку.
• Не вимагає час на усадку. У свою чергу, під цим мається на увазі внутрішня обробка відразу після закінчення будівельних робіт. Також відразу після будівництва каркасно-щитового будинку можна проводити встановлення вікон і дверей.
• Немає обмежень у тимчасовому інтервалі будівництва. Сюди можна віднести і те, що каркасний будинок під ключ, можна побудувати за 2 місяці, без особливого поспіху.
Як бачите, всі перераховані вище переваги зводяться до економічних, звідки видно, що будівництво каркасно-щитового будинку, з утепленням, зовнішньою і внутрішньою обробкою, обійдеться набагато дешевше, ніж, наприклад, будинки з блоку.Також фахівці виділяють і такі переваги, як:
1. Екологічність. Перш за все, каркасно-щитовий будинок є дерев'яною спорудою. Саме тому жити в дерев'яному будинку не тільки безпечно, але і корисно для здоров'я.

2. Тепло і міцність конструкції. Дерево завжди вважалося і буде вважатися теплим будівельним матеріалам. Це обумовлено пористою структурою дерева, що, в свою чергу, дозволяє швидко нагрітися і не віддавати тепло довгий час. Що стосується міцності, то науково доведено: каркасно-щитовий будинок простоїть не менше як 60 років.

Похожие страницы: