Чим і якими матеріалами обробити стіни на кухні

Для всіх, хто вирішив робити ремонт на кухні, незмінно постає питання про те, які матеріали використовувати і чим обробити стіни на кухні? Вся проблема в тому, що кухня - дуже специфічне приміщення в квартирі, де часто виникає підвищений рівень вологості, а так же бризки жиру і висока температура. Значить, при виборі варіанту і матеріалів для обробки стін кухні все це потрібно враховувати і вибирати такий спосіб, який буде виправданий з практичної точки зору.

Решили сделать ремонт в квартире, но не знаете как? Косметический ремонт Киев расскажем Вам и поможем осуществить.
Без сумнівів, кожен спосіб оформлення кухонних стін гарний, і в цьому заслуга сучасних оздоблювальних матеріалів. Особливо популярне використання плитки на підлозі і на стінах, обробка стін шпалерами або фарбування стін. В даний час набирає популярність в оздоблювальних роботах на кухні натуральний і штучний камінь. Але набагато важливіше, щоб оформлення стіни повелися належним чином, а покриття стін на кухні не стало обсипатися і відшаровуватися в непростих умовах.

Оздоблення кухні керамічною плиткою
Використання і укладання керамічної або кахельної плитки на кухні стало вже класикою. Для оформлення кухонного фартуха взагалі більше нічого не приходить в голову. Навіть якщо вирішено вибрати для обробки стін якісь інші матеріали, поверхня стін в районі кухонної плити, мийки і над робочою зоною все-таки краще обробити кахельною плиткою.

Переваги і всі плюси керамічної плитки такі, що для використання на кухні вона підходить найкраще. Вона дуже просто миється, не боїться вологи і високих температур, а різноманітність вибору забезпечить не тільки практичність використання, але і різноманіття стилів і фактур. Сучасні виробники подбали, щоб можна було вибрати плитку з глянцевою поверхнею або матову, текстурну з імітацією різних поверхонь або традиційну, гладку або з малюнком.

Фарбування стін на кухні
Не дивлячись на те, що плитка виглядає дуже доречно і її використання практично, фарбування стін на кухні теж не менш популярна. Особливо з точки зору фінансових витрат фарбування стін іноді навіть більш затребувана, тому що підсумковий бюджет на ремонт буде значно нижче, ніж викладати цілком всю кухню плиткою.

Сучасні технології та лакофарбові матеріали відкривають величезні можливості для створення неповторного вигляду кухні. Зараз можливо отримання будь-якого відтінку, що дозволяє створювати практично будь-який інтер'єр. Малюнок або оригінальний візерунок, який можна нанести на пофарбовані стіни - це взагалі окрема тема в оформленні стін.

Єдиною умовою для фарбування стін на кухні стане ретельне вирівнювання і підготовка стін до фарбування. Головне - це виключити появу тріщин і нерівностей на поверхні після того, як фарба висохне.


Поклейка шпалер на кухні
Обклеювання стін кухні шпалерами є найпростішим способом обробки, працювати з шпалерами не так складно. Але тут важливо не помилитися з вибором шпалер, які повинні будуть відповідати певним правилам. Звичайні прості паперові шпалери - зовсім не підходящий варіант для кухні.

Тут краще підійдуть миються вінілові, які можна мити навіть за допомогою губки і миючого засобу. Поклейка вінілових шпалер на кухні не складна, цей оздоблювальний матеріал не боїться зайвої вологи, тому що поверхня покрита спеціальною плівкою ПВХ, і не будуть відклеюватися навіть в найскладніших умовах.

Ще краще підійдуть для обробки стін на кухні бамбукові шпалери, які цілком здатні навіть приховати дрібні і незначні нерівності. Крім того, шпалери на флізеліновій основі більш легкі і міцні і дозволяють їх мити навіть щіткою.

Окремої розмови заслуговують склошпалери при використанні на кухні. Такий матеріал не тільки миється, а й може бути пофарбований. Жоден з видів шпалер, які можуть бути використані при обробці стін в кухні, не може похвалитися такою пожежостійкість.
Декоративна штукатурка в кухні

На сьогоднішній день вартість декоративної штукатурка достатня висока, але ефективний зовнішній вигляд поверхонь, отриманий з використанням цієї техніки, а так само різноманітність одержуваних фактур не може зрівнятися ні з однією іншою обробкою. Саме цей факт в оформленні стін на кухні і підкуповує більшість дизайнерів.

Розрізняють структурну і фактурну декоративну штукатурку, яка буває як на водній основі, так і на безводному. Перед нанесенням її необхідно належним чином вирівняти стіни і очистити за допомогою нанесення грунтовки.

Похожие страницы: