​Ландшафтне освітлення заміського будинку

Освітлення території заміського будинку має бути естетично привабливим, а також практичним і зручним. Зрозуміло, що для нормального пересування по території і для забезпечення зручного доступу до всіх будівель в нічний час, потрібно забезпечити повноцінне освітлення.

До того ж не варто забувати про безпеку, щоб запобігти проникненню «непрошених гостей».

Відомі сучасні системи освітлення крім функціональної практичності допомагають створювати декоративні спецефекти, надавати оригінальності і незвичності ландшафту.

<a href="http://ecobud.kiev.ua">Строительство домов в Киеве</a> заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ландшафтне освітлення буває наступних видів:

заливає світло

Найпростіший спосіб повноцінно висвітлити заміську територію. На високому стовпі або інших опорних елементах розміщують ліхтар, що випромінює заливає світло. Проблема такого освітлення - сліпучий ефект. Зазвичай такі прожектора використовують для короткочасного освітлення, наприклад, якщо потрібно загнати машину в гараж.

суцільне освітлення

Для такого типу освітлення використовують високі ліхтарі або опори ОГК різних конфігурацій. Тут можуть застосовуватися розсіювачі світла, їх у продажу маса. У деяких випадках фірми, що займаються установкою освітлення, можуть навіть виготовити ліхтар за індивідуальним замовленням. В залежності від побажань клієнта.

Часткове, що позначає або маркувальне освітлення

Хто як називає. Суть такого освітлення - позначати, створювати контур, виділяти кордону, позначати напрямок. Для цього використовують всілякі світильники: болларди, світлову бруківку, оптоволокно і інші освітлювальні прилади, з підвищеним захистом від механічних пошкоджень.

підсвічування водойм

Це досить не простий варіант освітлення, але створює дивовижні ефекти. Тут використовують світильники з низькою напругою, галогенові лампи, світлодіодні прилади та всілякі, волокнисті світлодіоди.

Світло внутрішнього призначення

Зазвичай для такого різновиду освітлення використовують вбудовані світильники. Їх можна встановлювати скрізь: в газон, в сходи, грунт і т.д. Їх можна розташовувати навіть біля коріння багатоствольних дерев, щоб підсвітити якийсь цікавий елемент вашого саду.

Для ландшафтного освітлення використовують різноманітні лампи. Це можуть бути звичайні лампи розжарювання, вони не такі яскраві, але для маркувального або декоративного світла цілком підходять. Галогенні лампи випромінюють світло, в якому людина виразніше бачить навколишні предмети, їх частіше використовують в прожекторах. Метало-галогенні лампи випромінюють дуже яскраве світло, їх використовують для освітлення фасадів будинків, а також для підсвічування басейнів.

Похожие страницы: