ЯК МУЗИКА ДЛЯ ЕРОТИЧНОГО МАСАЖУ ВПЛИВАЄ НА ПРОЦЕС

Для того щоб чоловіки під час відвідування салону не відчували себе скуто і скуто, потрібно налаштувати клієнта на сексуальну хвилю. Для цього варто організувати правильну атмосферу і антураж ще до початку сеансу. Одним з таких нюансів вважається правильно підібрана музика під атмосферу розслаблення і збудження.

Расслабит свое тело в Киев вы можете в эротическом салоне, массажистки с профессиональным опытом сделают все, чтоб вы ушли довольны.

ЯК МУЗИКА ДЛЯ ЕРОТИЧНОГО МАСАЖУ ВПЛИВАЄ НА ПРОЦЕС

Мотиви з сексуальним підтекстом створюють настрій і романтичну обстановку, знімають стрес, прибирають дискомфорт і відчуття незручності, яке може виникнути при повній тиші в приміщенні. Чарівні ноти також допоможуть заглушити сторонні шуми з вулиці, які заважають релаксу, і підготують до майбутніх пестощів від майстрині. Важливо підібрати таку мелодію, щоб змогла відвернути від зовнішнього світу, але не викликала роздратування занадто високою гучністю.

ЯК ПІДІБРАТИ МУЗИКУ ДЛЯ ЕРОТИЧНОГО МАСАЖУ

Відволіктися від проблем і налаштуватися на інтимний лад допомагають ліричні або інструментальні композиції. Бажано вибирати мелодії повільні, неквапливі, м'які і тягучі, що підвищують чутливість. Можна використовувати музичні колекції, що імітують природні звуки: плескіт океану, протягом річок, трелі птахів на заході. Такий супровід дає можливість розслабитися після довгого дня, відключити зайві переживання і дасть відчути кожне торкання.

Для більш гострих відчуттів, треки можна розподіляти по наростаючій, починаючи від спокійних і ніжних до більш звучних і ритмічних, що нагадують ритм занять любов'ю. Чим активніше буде звучання, тим сильніше збудження і яскравіше фінал в кінці.

Чуттєва і спокуслива добірка, створена спеціально для стимулювання бажання, підвищує тактильну чутливість і дозволяють вгамувати будь-яку напругу. Крім стану блаженства результатом буде зняття блоків, затискачів та отримання максимального насолоди від умілих рук масажистки.

Похожие страницы: