Еротичний масаж: цікаві факти

Не можна досягти найвищого ступеня задоволення без ласкавого дотику. Ось чому еротичний масаж в усі часи, в усіх культурах був настільки поширеним явищем.

Заказать услугу Аква массаж Киев ві можете в любое удобное для вас время.

ТОЧКОВИЙ КИТАЙСЬКИЙ МАСАЖ

Так, наприклад, китайський точковий масаж знаменитий не тільки своєю духовною підгрунтям і омолоджуючий ефект. Його стародавні практики використовуються для поліпшення потенції, для продовження статевого акту.

Впливаючи на певні точки чоловічого тіла, жінка здатна привести партнера в потрібне їй настрій. Масажуючи ступні ніг, вона допомагає йому розслабитися, забути про стреси. А масажуючи поперекову область посилює потенцію і затримує момент закінчення інтимної зустрічі.

СЕКРЕТИ ІНДІЙСЬКИХ МАЙСТРІВ

Але еротичний масаж для чоловіків від індійських майстрів і майстринь, це інший, більш високий рівень досягнення насолоди. Тут вперше стали вживати ефірні масла, розкрили багато секретів і таємниць цього інтимного дійства.

Наприклад, зони задоволення у чоловіків і жінок відрізняються. Якщо чоловіча релакс програма, це статевий орган, мошонка, пальці ніг, мочка вуха, то у жінок список набагато ширше. Дами під час масажу краще дотику до стегон, шиї, грудей, сідниць.

Іншим подарунком індійської культури сучасного гедоністичні суспільство, є тантричний масаж. Особлива атмосфера створюється завдяки музиці і запашним масел. Одне оголене тіло торкається до зон насолоди іншого оголеного тіла. Що тут скажеш - і красиво, і приємно!

Але не всі здогадуються про те, яке значення має підбір масел. Навіть незважаючи на еротичний компонент, деякі види масел можуть не розслабляти, а тонізувати. Існують аромати і компоненти, здатні заспокоїти або, навпаки, порушити. Отже, потрібно підбирати масла в залежності від бажаного ефекту.

А найважливішою складовою еротичного масажу, є бажання принести один одному задоволення. Це і головний його секрет, і гідність. Адже жодне інша справа не залежить настільки від взаємного розташування партнерів!

Похожие страницы: