Відгуки по Будівництво каркасних будинків

Вибираючи для будівництва свого майбутнього будинку каркасну технологію, не плутайте її з каркасно-щитовими будинками.Начебто і назви дуже схожі, та й вдома в Інтернеті виглядають однаково, але це тільки на перший погляд.

 

В чому різниця, запитаєте Ви?

 

А різниця якраз в самій технології будівництва.

 

Каркасно щитові будинки, точніше майбутні частини будинку (готові панелі) виготовляються на заводі, перш за все їх майбутніх власників приваблює недорога ціна, яка дуже часто нижче одного мільйона.Такі будинки мають ряд значних недоліків, а саме:

 

     
  • каркасно щитові будинки значно поступаються каркасним в терміні експлуатації, т.е. такі будинки менш довговічні;
  •  
  • каркасно щитові будинки зазвичай позбавлені індивідуальності, дивіться фото.Тобто виготовляють подібні домокомплекти за типовими проектами.Це зрозуміло, так як завод не може собі дозволити зводити будинки за індивідуальними замовленнями.Це економічно недоцільно - зазвичай це серійне або дрібносерійне виробництво.Наша компанія такі будинки НЕ зводить!
  •  

 

Ми будуємо тільки якісні надійні каркасні будинки за класичною канадською технологією.Ми збираємо свої будинки прямо на ділянці з якісного конструкційного пиломатеріалу! Для наших будинків ми використовуємо збільшене перетин стійок каркаса 150 * 50 мм.Тришарове утеплення ефективним плитковий утеплювач на основі базальтового минераловатного волокна вже входить в базову комплектацію! Металопластикові вікна німецького профілю REHAU, фінська металочерепиця, збільшена міцність монолітного фундаменту за рахунок загину арматури по кутах.

 

Будівництво каркасно щитового будинку значно поступається будівництву каркасного будинку в компанії "Заміський щастя».Адже Ви оплачуєте не тільки самі матеріали та будівельно-монтажні роботи, Ви платите за їх доставку, гарантію від компанії терміном на 5 років! За перевірку всіх етапів робіт, в тому числі і прихованих, інженером технічного нагляду! За кваліфіковану і професійну бригаду будівельників.

 

Більше того - Ви платите потім - коли частина робіт ми виконали, а Ви їх прийняли! Схема нашої роботи дуже прозора, і дуже зручна нашим Замовникам!

Похожие страницы: