Каркасно Панельна Технологія Будівництва

Зародилася на Заході, де вона активно експлуатується вже більше 40 років.

Дана технологія легко вписалася і в російські реалії, в тому числі довела свої переваги в суворих кліматичних умовах Тюмені, і навіть крайньої півночі.Що цілком природно, якщо вдуматися в ідеологію цього способу будівництва.Основа тут - жорсткий каркас, що забезпечує механічну міцність будинку, порожнечі ж заповнюються енергоефективним утеплювачем, здатним забезпечити захист будинку від холоду до - 70С.Що може бути природніше і логічніше настільки простий і разом з тим надійної конструкції?

 

Продукцією заводу ТОВ "КАРСІККО ДІМ" є комплекти каркасно-панельних дерев'яних будинків, ступінь готовності яких становить 90%. Поставка на місце будівництва елементів вже з заводської обробкою дозволяє монтувати конструкції будинку «під ключ» на будівельному майданчику протягом 5-7 днів.

 

Саме заводський спосіб виготовлення комплектів будинків є головною перевагою компанії, на відміну від ручної збірки конструкцій будинку безпосередньо на будівництві (як це відбувається в іншій, канадської технології каркасного будівництва). При використанні німецької каркасно-панельної технології ("КАРСІККО ДІМ") досягається висока точність виробничої складання комплектів будинків за рахунок автоматизації процесу, роботи кваліфікованих співробітників на дорогому обладнанні в цеху при сприятливих температурних умовах.

 

Завдяки даному обставині будинки, зведені за панельно-каркасної технології, відрізняються більш високою швидкістю будівництва та вищими якісними показниками.При цьому варто відзначити, що автоматизоване виробництво панелей каркасних будинків не означає обмеження тільки типовими проектами. Архітектори "КАРСІККО ДІМ" здатні адаптувати будь-який проект замовника під можливості заводу.

 

Основні виробничі потужності компанії розташовані в межах міста Тюмені, а також є додаткові на території півдня і півночі Тюменської області, що дозволяє здійснювати доставку готових конструкцій на місце будівництва в максимально стислі терміни.

 

Найважливіша перевага каркасно-панельних будинків - відмінні енергозберігаючі характеристики.У відповідності зі СНиП II-3-79 * «Будівельна теплотехніка» і СНиП 23-01-99 «Будівельна кліматологія» проведений розрахунок опору теплопередачі стіни (табл.).

Похожие страницы: