На чому заощадити при будівництві?

Сама по собі каркасна технологія будівництва будинків є однією з найдоступніших в світі. Вона передбачає використання недорогих сучасних матеріалів, скорочені терміни зведення стін і монтажу фундаменту. Однак є кілька способів, зробити свій каркасний будинок ще дешевше.

Правильний проект

Ще до вибору проекту ви повинні для себе вирішити - будете ви жити в будинку цілий рік, або ж він буде використовуватися як дачні споруда на літній сезон. У другому випадку не має сенсу будувати котедж з товстими стінами - досить товщини в 10 сантиметрів, щоб каркасний будинок і влітку, і навіть під час невеликих заморозків був комфортним і затишним.

Також заощадити можна і на унікальності проекту. У підрядників є великий вибір вже перевірених типових проектів будинків, які коштують набагато дешевше, ніж розроблені спеціально для вас.

Будівельні матеріали

Економія на будівельних матеріалах - це палиця з двома кінцями. Справа в тому, що низькі за вартістю дошки, брус, облицювання та утеплювач зазвичай поступаються в якості більш дорогим зразкам. Однак є кілька моментів, на яких цілком можна заощадити. Для прикладу візьмемо вибір покриття для покрівлі. Тут спектр товарів досить великий, і якщо ви зупинитеся на найпростішому варіанті (ондулін), тоді ви зможете заощадити як на самому матеріалі, так і на обрешітці. Те ж саме можна сказати і про обробку стін і фронтонів. Якщо хочете заощадити, дорогий обробці віддайте перевагу практичний і дешевий сайдинг. Його не потрібно буде фарбувати, він легко монтується і довго служить.

Час покупки матеріалів та проведення будівництва


Будівельний бум припадає на весну і літо. У цей час будівельні організації, як правило, не мають недоліку в замовленнях. Нехай ціни і не завжди піднімаються, проте вибити знижку або більш вигідні умови співпраці замовнику в цей час украй складно. Так як частина робіт з будівництва каркасного будинку можна виконувати і взимку, ви можете перенести терміни будівництва на кінець осені, коли підрядники згідливіші. До речі, і будівельні матеріали в зимовий час, як правило, дешевшають.

Будівельні роботи

Заощадити на проведенні монтажу можна, якщо проводити цю процедуру самостійно. Однак, як показує практика, економити таким способом не бажано. Дилетантизм у справі зведення будинку може привести до того, що споруда отримає масу дефектів, що знижують комфортність її експлуатації. Також стройка своїми силами може затягнутися на багато місяців або навіть на кілька років, в той час як спеціалізована компанія зведе таку будівлю всього за 2-3 місяці. Заощадити тут можна, якщо взяти на себе тільки частину робіт по монтажу. Наприклад, ви можете самостійно залити фундамент. У Канаді, звідки до нас прийшла каркасна технологія будівництва, багато фірм надають господарям можливість брати участь у роботах зі зведення будинку в якості помічників.

Похожие страницы: