Переваги каркасного будівництва

Каркасна технологія будівництва дозволяє з мінімальними витратами і в короткі терміни (як правило за пару місяців) побудувати повноцінний теплий житловий будинок, готовий до зимівлі. Однак переваги каркасного будівництва не обмежуються тільки швидкістю зведення будівель і їх низькою вартістю.

Про те, що заощадити ви можете ще на етапі будівництва каркасного будинку, ми вже говорили. Але вигідні будинки, побудовані за такою технологією, і в процесі експлуатації. Вигода ця проявляється, насамперед, в тому, що на опалення каркасного будинку ви будете витрачати значно менше грошей, ніж на опалення цегляного будинку. Справа в тому, що стіни каркасного будинку володіють теплопровідністю, у кілька разів нижчою, ніж теплопровідність цегляної кладки. Таким чином, без додаткового утеплення каркасні будівлі будуть більш теплими. Тому і витрата енергії на їх опалення менше, і під час монтажу системи опалення можна вибрати менш потужні, і, отже, дешеві котли.

Перспективи
Переваги каркасного будівництва дозволяють будувати будинок поетапно. Як правило, каркасні будинки будуються з типових елементів, що мають стандартну довжину і ширину. Завдяки цьому до вже готового будинку в мінімальні терміни можна приєднати житлову прибудову. А якщо врахувати, що зведення каркасного будинку проходить в один етап, тобто і фундамент, і стіни, і дах будуються по черзі, без перерви на усадку, тоді виходить, що всього за один сезон ви можете значно поліпшити свої житлові умови. Як правило, такі переваги каркасного будівництва із задоволенням використовують молоді сім'ї, які накопичують гроші на житло поступово.
Універсальність
Як ви вже, напевно, знаєте, до найважливіших переваг каркасного будівництва ставиться легкість стін. Завдяки цьому фундамент для будинку монтується полегшений, як правило, пальовий. Завдяки цьому зводити споруди цього типу можна навіть на проблемних грунтах, де неможливо будівництво будівлі з цегли та бетону.
Каркасне будівництво затребуване в усьому світі. Будинки, побудовані за такою технологією, стоять в районах вічної мерзлоти і на жаркому півдні. Вони забезпечують комфорт в будь-який час року і в будь-яких кліматичних умовах.

Похожие страницы: