1 вересня – День знань

thШановні освітяни! Дорогі учні, студенти, батьки! Сердечно вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!
Добре розумію, що у цей складний для нашої країни час кожен із вас мріє про мир, про краще майбутнє для себе, своїх дітей, своєї родини, нашої Вітчизни. Однак якою Україна буде завтра, залежить від тих, хто сьогодні входить у класи й аудиторії — вчитися і вчити. Тому від усього серця бажаю Вам успішного навчального року!
Дякую всім працівникам освіти за ваші щоденні маленькі подвиги — за невелику заробітну плату, котра аніскільки не відповідає суспільному значенню вашої благородної подвижницької праці, ви навчаєте наших дітей, вкладаючи у кожного з них частинку власної мудрості та своєї душі. Держава у великому боргу перед вами!
У цей непересічний день щиро бажаю усім вам мирного неба, доброго здоров’я і родинного благополуччя, твердої віри в те, що разом, об’єднавши наші зусилля, ми неодмінно подолаємо всі труднощі на шляху до кращого майбутнього України і її народу.
З Днем знань!

Зі щирою повагою,
Микола РУДЬКОВСЬКИЙ,
Голова СПУ, народний депутат України

Рубрика: Суспільство | Коментарі відключені

Микола Рудьковський: «Соціальна несправедливість досягла критичного рівня»

image.phpСоціальна несправедливість відносно солдат, які зараз воюють на Сході, та їхніх сімей на сьогодні досягла просто критичного рівня. Тому, коли справжні патріоти і герої повернуться з війни, це буде потужним фактором до очищення чинної владної системи. Читати далі

Рубрика: Україна політична | Коментарі відключені

Пам’яті Валентини Петрівни Семенюк-Самсоненко

990758_1З глибоким сумом сповіщаємо, що 27 серпня 2014 року раптово пішла з життя народний депутат України чотирьох скликань, заслужений економіст України, колишній Голова Фонду державного майна України, Голова Всеукраїнської громадської організації Союз жінок України «За майбутнє дітей», член Соціалістичної партії України Валентина Петрівна Семенюк-Самсоненко. Причини і обставини смерті В.П. Семенюк-Самсоненко досліджують правоохоронні органи. Читати далі

Рубрика: Україна політична | Коментарі відключені

Задурювати голови людям більше не вдасться!

IMG_06052Ще десятиліття тому не можна було й уявити, що інформаційна війна буде приносити не менше жертв, ніж справжня. Адже біле можна називати чорним і повторювати це, поки більшість не почне вірите в сказане. Читати далі

Рубрика: Партійне життя, Суспільство | Коментарі відключені

Діти малюють мир

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСело Біологічне Полтавського району отримало свою назву від комбінату, на якому в радянські часи виготовляли інсулін. Сьогодні від підприємства залишилися лише спогади колишніх робітників. Зараз кожен із більше ніж 700 мешканців села виживає, як уміє, економить, щось десь заробляє, продає, вирощує, хоча займатися господарством не кожен може. За своїм устроєм Біологічне – типове робітниче поселення, мешканці якого живуть у багатоповерхівках, тож, садити городину ніде.
Читати далі

Рубрика: Суспільство | Коментарі відключені

Степан Бульба: «Сьогодні питання соціального захисту набуває особливої гостроти»

Изображение 250
Про «гострі кути» під час круглого столу з проблем ЖКГ
Днями в Полтаві відбулося відкрите засідання робочої групи з вирішення проблем, пов’язаних із переробкою твердих побутових відходів, та засідання круглого столу з обговорення стану впровадження на території області енергозберігальних технологій, використання альтернативних видів опалення та з приводу підвищення тарифів на комунальні послуги.
Читати далі

Рубрика: Партійне життя | Коментарі відключені

«Мерзни, мерзни, вовчий хвіст»? (Репліка учасника круглого столу)

- У продовження теми -

На Україну насувається зима. І раніше вона була «несподіванкою» для наших комунальних служб, а цього року може статися апокаліпсис. Постачання природного газу припинено, запасів обмаль, на альтернативні енергоносії почали переходити ще з часів президентства Ющенка та все переходимо, переходимо… Як будемо зимувати?
Читати далі

Рубрика: Україна політична | Коментарі відключені

Из чаши терпения на мозги лучше не капать

С каждым месяцем в Украине все больше становится бедных, социально незащищенных людей. Многим сейчас приходится выбирать: кушать или оплачивать дорогостоящие лекарства, вытягивать последние копейки за услуги ЖКХ, тарифы на которые растут с космической скоростью.
Читати далі

Рубрика: Україна політична | Коментарі відключені

День знаний: каких ожидать нововведений

1 сентября начинается новый учебный год. Кто-то сядет впервые за школьную парту, а кто-то продолжит увлекательный и непростой путь освоения знаний. Чтобы разнообразить и улучшить учебный процесс, Минобразования ввело ряд изменений, которые коснутся всех без исключения. Появятся новые предметы и коррективы в уже утвердившиеся за многие года учебные планы, будет проведена техническая модернизация и поставлен акцент на экономию газа.
Читати далі

Рубрика: Суспільство | Коментарі відключені

Де і як будуть навчатися студенти із зони АТО

1 вересня – початок навчального року. Проте не кожен український студент впевнений у тому, що для нього незабаром розпочнеться навчальний процес. Особливо це стосується тих, хто здобуває освіту у вишах Донецької і Луганської областей. Найболючіші питання: де буде проходити навчання, в які терміни треба внести оплату, яка ситуація з гуртожитками?
Читати далі

Рубрика: Суспільство | Коментарі відключені